Vědeckotechnický
park a inkubátor

VĚDECKOTECHNICKÝ PARK A INKUBÁTOR

Nově vybudovaný vědeckotechnický park v areálu Fakulty informatiky a Ústavu výpočetní techniky Masarykovy univerzity. Projekt vznikl v rámci Operačního programu Podnikání a inovace Ministerstva průmyslu a obchodu. CERIT Science Park poskytuje zázemí začínajícím podnikům i již zavedeným společnostem z oblasti ICT, které využívají synergie se špičkovými výzkumnými kapacitami MU.

Creativity | Security | Partnership

Propojení univerzitního a firemního prostředí vytváří unikátní ekosystém, který umožňuje dynamickou spolupráci univerzity s firmami v klíčových oblastech, jako je bezpečnost mobilních a datových sítí, bezpečnost energetických zařízení a dalších kritických infrastruktur, ochrana institucí a veřejnosti před kybernetickými útoky apod.

Provoz vědeckotechnického parku byl zahájen v září 2014. Celkové prostory parku pro využití firemním sektorem dosahují 2200 m2 s kapacitou až 20 firem. Součástí vize parku je systematicky budovat a podporovat prostředí pro kreativitu, inovace a unikátnost v IT. 

Kalendář akcí

 
 

Den s průmyslovými partnery FI

Jménem Sdružení průmyslových partnerů Fakulty informatiky bychom Vás rádi pozvali na další setkání s průmyslovými partnery, které se uskuteční ve čtvrtek...

Fakulta informatiky MU 23. 11. 2017 9:00 – 17:00

 
 

NOC VĚDCŮ

Přijďte s námi zažít NOC VĚDCŮ!!

Kdy:  6. 10. 2017 od 18.00 - Noc plná mobility s vědci z Fakulty informatiky!!

Pro více informací www.noc-vedcu.muni.cz

CERIT SP, Fakulta informatiky 6. 10. 2017 18:00 – 23:59
Další události

Aktuality

European Utility Week (EUW)

27. září 2017

Náš tým se v termínu 3. - 5. 10. zúčastní veletrhu European Utility Week v Amsterdamu. Společná česká expozice pod hlavičkou CzechTrade nabízí českým společnostem...


Czechitas

14. září 2017

Czechitas pořádají Digitální akademii - meetup proběhl 14. 9. v 18 hod na FI MUNI.

Více o Akademii Lite tu: czechitas.cz/DAlite

Další aktuality