Vědeckotechnický
park a inkubátor

VĚDECKOTECHNICKÝ PARK A INKUBÁTOR

Nově vybudovaný vědeckotechnický park v areálu Fakulty informatiky a Ústavu výpočetní techniky Masarykovy univerzity. Projekt vznikl v rámci Operačního programu Podnikání a inovace Ministerstva průmyslu a obchodu. CERIT Science Park poskytuje zázemí začínajícím podnikům i již zavedeným společnostem z oblasti ICT, které využívají synergie se špičkovými výzkumnými kapacitami MU.

Creativity | Security | Partnership

Propojení univerzitního a firemního prostředí vytváří unikátní ekosystém, který umožňuje dynamickou spolupráci univerzity s firmami v klíčových oblastech, jako je bezpečnost mobilních a datových sítí, bezpečnost energetických zařízení a dalších kritických infrastruktur, ochrana institucí a veřejnosti před kybernetickými útoky apod.

Provoz vědeckotechnického parku byl zahájen v září 2014. Celkové prostory parku pro využití firemním sektorem dosahují 2200 m2 s kapacitou až 20 firem. Součástí vize parku je systematicky budovat a podporovat prostředí pro kreativitu, inovace a unikátnost v IT. 

Kalendář akcí

 
 

Business Breakfast

Na začátek června pro Vás chystáme další Bussiness breakfast.

Přihlašujte se e-mailem na skrivankova@fi.muni.cz do 5. 6. 2017 - 17.00.

Těšíme se na setkání...

CERIT SP - S110 9. 6. 2017 9:00 – 11:00

 
 

Den s průmyslovými partnery FI

Jménem Sdružení průmyslových partnerů Fakulty informatiky bychom Vás rádi pozvali na další setkání s průmyslovými partnery, které se uskuteční ve středu...

Fakulta informatiky MU 10. 5. 2017 9:00 – 17:00
Další události

Aktuality

Czechitas

14. září 2017

Czechitas pořádají Digitální akademii - meetup proběhl 14. 9. v 18 hod na FI MUNI.

Více o Akademii Lite tu: czechitas.cz/DAlite

Další aktuality