Vědeckotechnický
park a inkubátor

Naše firmy

CERIT SP poskytuje zázemí jak mladým začínajícím ICT společnostem s inovačním potenciálem, tak subjektům již zavedeným na českém i mezinárodním trhu. Obor činností zasídlených firem pokrývá širokou škálu témat z oblasti informačních a komunikačních technologií, jako např. modelování a simulace, vizualizaci a grafické služby, kódování a dekódování, vývoj systémů pro zpracování dat nebo tvorbu mobilních aplikací.     

Plánek CERIT SP

Czechitas

Anotace

Naším cílem je vzdělávat a inspirovat holky a ženy ve světě IT a budovat komunitu holek se zájmem o IT. Za tímto účelem organizujeme workshopy na různých úrovních pokročilosti, které se zaměřují na konkrétní technologie nebo znalosti.

Obor činnosti

IT pro holky, holky pro IT

Kontaktní informace

Telefon
+420 549 492 275
E-mail
eva@czechitas.cz
Web
http://www.czechitas.cz/

AHEAD

Anotace

Portfolio aplikací vychází zejména ze spolupráce se společností MONET+. Jedná se především o migraci řešení identifikačních, platebních a věrnostních systémů na mobilní platformy s důrazem na bezpečnost. Nejaktivnější spolupráce probíhá na produktu CASE (casemobile.cz), který je úspěšně implementován v Československé obchodní bance pod názvem Smart Klíč.

Obor činnosti

AHEAD vyvíjí mobilní aplikace a jejich komponenty pro platformy Android, iOS a Windows Phone.

Kontaktní informace

Telefon
+420 549 492 285
E-mail
ondrej.gabrhelik@ahead-itec.com
Web
http://www.ahead-itec.com

Axenta

Anotace

Společnost se zaměřuje především na oblast bezpečnosti informačních technologií, doplňkově se zabývá také školením.

Obor činnosti

Axenta má rozsáhlé zkušenosti s implementací nástrojů a systémů řízení Log, řešení SIEM a SOC a postupů při reakci na mimořádné události, monitorovacích výkonnostních systémů, bezpečnostních zařízení k síti perimetru (proxy, Application Firewall, firewally, VPN brány, atd.). Dále s analýzou rizik a s pracovními postupy pro řízení rizik, designováním datacenter a vyšetřováním bezpečnostních incidentů.

Kontaktní informace

Telefon
+420 549 492 289
E-mail
info@axenta.cz
Web
http://www.axenta.cz

Bluesoft

Anotace

Tvorba internetových stránek v systému Kentico CMS.

Obor činnosti

Pro chod vašich webů nabízíme stabilní Kentico CMS hosting provozovaný na našich výkonných serverech.

Kontaktní informace

Telefon
+420 515 903 404
E-mail
info@bluesoft.cz
Web
http://www.bluesoft.cz

Comprimato

Anotace

Comprimato is a software ad-on that can decode and encode UHD video into jpeg2000 at very high performance.

Obor činnosti

Comprimato is different to other encoding systems, because it uses the power of a graphics card. Comprimato can tune up almost any software or hardware. By adding the Comprimato library into your code, you have a chance to speed up your workflow to real time speeds or even faster.

Kontaktní informace

Telefon
+420 549 492 284
E-mail
Web
http://www.comprimato.com

Daite

Anotace

Prodej, dodávky a servis kancelářské techniky, AV – techniky a velkoplošných LED obrazovek.

Obor činnosti

Společnost DAITE s.r.o. se zabývá především dodávkou audiovizuální technologie a softwarových řešení pro multifunkční haly a sport.

Kontaktní informace

Telefon
+420 777 342 545
E-mail
jsmrcek@daite.cz
Web
http://www.daite.cz

Grifart

Anotace

Komunikační a reklamní agentura.

Obor činnosti

Tým kreativců, grafiků, designérů, výtvarníků, fotografů, softwarových inženýrů, polygrafických technologů, organizátorů akcí, techniků, produkčních a výstavářů.

Kontaktní informace

Telefon
+420 541 247 334
E-mail
grifart@grifart.cz
Web
http://grifart.cz

IT STUDIO

Anotace

Realizujeme kompletní e-commerce řešení zahrnující aplikace pro e-shopy, weby a emailing.

Obor činnosti

Od roku 2002 se staráme o úspěšné on-line podnikání našich klientů. Efektivnímu využití poskytovaných systémů EasyShop, WebGet a CentralNews napomáhá tým marketingových specialistů pod značkou MediaDoctors. Sloučení samostatných divizí přináší klientům vysokou úroveň služeb a úspěšné podnikání na internetu.

Kontaktní informace

Telefon
+ 420 541 243 658
E-mail
vlcek@itstudio.cz
Web
http://www.itstudio.cz

Kentico

Anotace

V prostorách CERITu nabízíme studentům možnost placené praxe v malém vývojovém týmu.

Obor činnosti

Software Kentico integruje CMS, E-commerce a Online Marketing do jednoho systému, který pomáhá firmám všech velikostí úspěšně dosahovat obchodních cílů prostřednictvím jejich webových stránek.

Kontaktní informace

Telefon
+420 778 771 958
E-mail
trainee@kentico.com
Web
https://www.kentico.com/academy

Lexical Computing

Anotace

Language Technology, Text Processing, Corpus Linguistics.

Obor činnosti

Lexical Computing is a small research company working in corpus linguistics. Its main product is Sketch Engine, a unique corpus management system.

Kontaktní informace

Telefon
+420 533 534 637
E-mail
lcc@sketchengine.co.uk
Web
http://www.sketchengine.co.uk

Mycroft Mind

Anotace

Návrh, vývoj, testování a nasazování softwarových řešení pro chytré energetické sítě.

Obor činnosti

Jsme specialisté v oblasti pokročilých softwarových řešení pro sběr, zpracování a efektivní využití dat z energetických sítí nízkého napětí. Aktivně se podílíme na návrhu realizace chytrých energetických sítí v ČR. Tvoříme rozsáhlé modely a simulace, naše řešení jsou používána v pilotních projektech energetických společností.

Kontaktní informace

Telefon
+420 511 112 170
E-mail
info@mycroftmind.com
Web
http://www.mycroftmind.cz/cz/

Network Security Monitoring Cluster

Anotace

NSMC je sdružením českých firem a expertů, zabývající se počítačovou bezpečností. Je znalostní platformou věnující se evangelizaci problematiky kybernetické bezpečnosti, vzdělávání a VaV. NSMC zajišťuje v oblasti kybernetické bezpečnosti komplexní služby.

V řadách NSMC jsou jak výrobci technologií, tak i experti na analýzy, penetrační testy, organizační opatření, vlastní metodiky a integrátoři komplexních řešení.

Obor činnosti

NSMC spolupracuje se spolky, zahraničními klastry, s akademickou sférou a realizuje vlastní školení nejen v souvislosti se Zákonem o kybernetické bezpečnosti, workshopy a networking. NSMC spolupracuje s NBÚ na legislativě v oblasti kybernetické bezpečnosti. Ve středním školství byl jedním z autorů RVP Kybernetická bezpečnost. Klastr je otevřený odborné veřejnosti i soukromému sektoru. Díky know-how, znalostnímu a technologickému potenciálu je schopen zajistit analytické práce, posouzení souladu se ZoKB i GDPR, provést analýzu rizik, navrhnout potřebná organizační a technická opatření, realizovat jejich nasazení  a provést penetrační testy.

Kontaktní informace

Telefon
+420 733 713 702
E-mail
jitka.sladkova@nsmcluster.com
Web
http://www.nsmcluster.com

Nexa Technologies

Anotace

We are currently actively hiring individuals with expertise in various disciplines including software development, cryptography, network protocols, machine learning, data mining and application security. If you are interested to learn more please contact us using the form below.

Obor činnosti

Kontaktní informace

Telefon
549 492 273
E-mail
pzk@nexatech.fr
Web
http://nexatech.cz/

Nvidia

Anotace

Již od roku 1993 se NVIDIA zabývá vědou a uměním tzv. visual computingu. Technologie společnosti proměňují svět monitorů a displejů ve svět interaktivního objevování.              

Obor činnosti

V roce 1999 NVIDIA představila GPU (Graphics Processing Unit) neboli grafický procesor se strukturou pro paralelní výpočty. Oslovuje široké spektrum zákazníků, od hráčů počítačových her, přes vědce, designéry až po nadnárodní společnosti.

Kontaktní informace

Telefon
549 492 293
E-mail
istanek@nvidia.com
Web
http://nvidianews.nvidia.com

Red Hat

Anotace

Vývoj podnikového softwaru pomocí Open Source modelu.

Obor činnosti

Red Hat má v Brně největší vývojovou centrálu na světě. Softwaroví inženýři zde pracují na operačním systému, virtualizaci, middleware a cloudu.

Kontaktní informace

Telefon
+420 532 294 670
E-mail
brno-reception@redhat.com
Web
http://www.redhat.cz

SDE

Anotace

Před lety Jeff Smith z IBM objevil talent a schopnosti českých a slovenských softwarových inženýrů. Přidal se k němu Donnie Goins a společně tento potenciál naplňují již přes 20 let. Dnes naše týmy vyvíjí mezinárodní produkty a spolupracují s vývojáři významných amerických firem.

Obor činnosti

Kontaktní informace

Telefon
E-mail
Web

SeaComp

Anotace

Ve spolupráci s našimi odběrateli se významně softwarově podílíme na automatizaci rozsáhlých logistických celků. Spolupracujeme na implementaci logistických informačních systémů v evropském prostoru s přesahem na americký kontinent.

Obor činnosti

Automatizace a robotizace v oblasti logistiky

Kontaktní informace

Telefon
549 492 274
E-mail
ivo.hlavaty@seacomp.cz
Web
http://seacomp.cz/

Technologická platforma Kybernetická bezpečnost

Anotace

Technologická platforma Kybernetická bezpečnost byla založena v roce 2016. Je jednotnou platformou zaměřenou na akceleraci výzkumných, vývojových a inovačních aktivit, na marketing, propagaci, semináře, konference a výstavy.

Obor činnosti

Technologická platforma spolupracuje se středními školami, vysokými školami, spolky a komerčním sektorem.

 V rámci platformy působí expertní skupiny zaměřené na:

  • kybernetickou bezpečnost ICT,
  • kybernetickou bezpečnost SCADA systémů,
  • edukaci a evangelizaci kybernetické bezpečnosti,
  • právo kybernetické bezpečnosti.

Kontaktní informace

Telefon
E-mail
Web

TouchArt

Anotace

 We love making Art for your Touch devices.

Obor činnosti

První aplikaci pro iPhone jsme vydali v roce 2009. Následovala naše první hra Airport One, která vyšla exluzivně pro iPad a našla si přes 60 tisíc uživatelů. Od té doby jsme pro naše zákazníky vyvinuli více než 40 aplikací s desítkami tisíc stažení. Specializujeme se na iOS platformu. Významnou část našich klientů tvoří zahraniční společnosti, převážně z USA. Jsme mladý, ale dobře zaběhnutý tým, který žije svojí prací. Naše práce je náš koníček.

Kontaktní informace

Telefon
776 297 788
E-mail
info@touchart.cz
Web
http://touchart.eu

Webnode

Anotace

Intuitivní on-line nástroj na tvorbu a správu webových stránek.

Obor činnosti

Webnode jsme spustili již v roce 2008 a od té doby pomohl k vlastnímu webu více než 28 milionům uživatelů. Zajímavý blog, profesionální stránky pro svou firmu i úspěšný e-shop vytvoříte snadno a za několik málo minut. Vše je pro vás nachystané v krásné šabloně, kterou si přizpůsobíte přesně tak, jak potřebujete.

Kontaktní informace

Telefon
+420 549 492 279
E-mail
Web
http://www.webnode.cz